Мангал Кований "Метелик" сталь 3м на 9 шампурів
- Мангал виготовлений з гарячекатоної сталі, товщиною 3 мм.
- Його внутрішні розміри - 57x32 x19,
- Висота з ніжками - 70 см.
- Ніжки мангала знімний, тому він легко вміщається в багажник авто
Мангал ''Метелик' приваблює своїм весняним дизайном, зручним використанням. Усе це може створити враження від вашого відпочинку.
При купівлі 9 шампурів і сучка і кочерги Доставка Безкоштовна!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Довжина | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 |
| Ширина | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴









