Балконна підставка для вазонів і квітів
Така підставка прикрасить будь-який балкон і стане родзинкою вашого екстер'єру, також внаслідок простоти в монтажі і надійності конструкції ви зможете вирощувати на своєму балконі не тільки квіти, а й різноманітні городні продукти.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота підставки | 115 мм |
| Глибина підставки | 155 мм |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Дача, Будинок |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення підставки | Балкон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴










