
Полиця для книг, стелаж для будинку Id A-0010 Білий В1430*Ш720*Г290
2 571 ₴
- Готово до відправки
- Код: id27-0000-10-white
+380 (63) 301-50-53
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для книг, стелаж для будинку Id A-0010 Білий В1430*Ш720*Г290
Характеристики
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
|---|---|
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴

