Шкаф для одягу зі штангою та двома ящиками Moreli TS-02 Ш 1000 / В 2190 / Г 520 Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2180 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 143 ₴




